KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6605463

nr 660 5463

Blandteknik

Målad på en keramikplatta, Signerad B Baratti, Barn med slangbellor, 25x25

Utrop:

100 kr

Såld:

800 kr

måndag 4 oktober 2010
kl 18:16:47